برای دریافت قیمت و خرید این محصول با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

توضیحات

معرفی محصول « پایه چرخ دار مدل TSH-2610CT »

در حال حاضر یک مانیتور لمسی دارای سایز بزرگ تنها برای دیدن برنامه های تلویزیون استفاده نمی شود بلکه در شرکت ها و موسسات و همچنین مراکز آموزشی از تلویزیون ها برای کنفرانس ها و حتی شبکه استفاده می شود. در بیمارستان ها برای نمایش اطلاعات کامل پزشکی و آموزش آنلاین و مجازی به دانشجویان و همچنین در نمایشگاه ها هم از نمایشگر های لمسی برای نشان دادن تبلیغات و حتی توضیحات یک محصول استفاده می شود.

در ادارات بسیاری، مراکز آموزشی، شرکت ها و یا استودیو های فیلمبرداری و یا سالن ها، به سبب وجود دیوار های پیش ساخته و یا دیوار های کاذب و یا استفاده از پارتیشن های چوبی و وجود دکوراسیون، امکان نصب تلویزیون های بزرگ و یا مانیتورهای صنعتی بر روی دیوار وجود ندارد و با استفاده از پایه چرخ دار مدل TSH-2610CT سی تاچ، امکان استفاده از این نمایشگر ها به طور کامل در هر مکانی و با هر فضایی وجود دارد که با نصب آن شما می توانید نمایشگر خود را بر روی دیوار نصب نمایید.

پایه چرخ دار مدل TSH-2610CT

برخی نمایشگر های با ابعاد بزرگ وجود دارند که یک نوع نمایشگر های سقفی می باشند که باعث می شود نمایشگر در یک مکان ثابت بماند و برای جابجایی باید مجددا نصب شود و نوع دیگری استفاده از نمایشگر بر روی پایه های چرخدار می باشند. این پایه به صورت ایستاده ترولی و نیز چرخ دار میباشد و عمدتا مناسب برای نمایشگاه، دفتر، اداره و مکان هایی که نیاز به جابجایی و چرخش نمایشگر دارند می باشد.

 

یکی از مزیت های اصلی پایه چرخ دار مدل TSH-2610CT این است که شما دیگر نیازی به سوراخ کردن دیوار یا سقف و دریل کاری نخواهید داشت و نصب نمایشگرهای تا سایز ۱۰۰ اینچ هم بر روی این پایه کاملا آسان و بدون هیچ مشکلی صورت می پذیرد.

نکته قابل ذکر و مهم اینست که پایه چرخ دار مدل TSH-2610CT می تواند تا وزن ۱۸۰ کیلوگرم را تحمل کند و این کاملا برای این پایه ایده آل می باشد چرا که این پایه ایستاده چرخدار متناسب برای پنل های ۳۲ اینچ الی ۱۰۰ اینچ می باشد. همچنین با توجه به طراحی بسیار مناسب این پایه تحمل نمایشگرهای تا وزن ۱۸۰ کیلو را دارا می باشد.

نوع صفحه نمایش برای پایه چرخ دار مدل TSH-2610CT تفاوتی ندارد و مناسب برای هرکدام از تاچ مانیتورهای لمسی تولیدی شرکت سی تاچ می باشد. این پایه دارای یک طبقه فلزی مقاوم و زیبا می باشد که به منظور اتصال دستگاههای دیگر به نمایشگر در نظر گرفته شده است که کارآمد بودن این پایه را چند برابر کرده است. در کل این پایه ایستاده چرخدار تلویزیون محصولی با کیفیت و با قیمت مناسب میباشد و در ساخت آن از بهترین مواد موجود به کار رفته است.

اطلاعات بیشتر

دسته محصولات

TV Cart

رتبه

Premium

جنس

Steel,Plastic,Aluminum

ضخامت لایه فلزی

Bracket Arm THK=2mm cold-rolled sheet,Bracket Feet THK=2mm cold-rolled sheet (Bracket Arm THK=0.079" cold-rolled sheet,Bracket Feet THK=0.079" cold-rolled sheet)

پایان سطح

Sand-blasted Aluminum Anodic Oxidation,Powder Coating

رنگ

Silver

ابعاد

۱۲۲۰x710x1890~2340mm (48"x28"x74.4"~92.1")

اندازه ستون (ستون اصلی / ستون فرمت)

۱۴۰x95x1.8x850mm,110x61x1.8x785mm. (5.5"x3.7"x0.071"x33.5",4.3"x2.4"x0.071"x30.9".)

اندازه صفحه نمایش

۶۰"-100"

VESA سازگار

۴۰۰×۴۰۰,۶۰۰×۴۰۰,۸۰۰×۴۰۰,۸۰۰×۶۰۰,۱۰۰۰×۶۰۰

وزن تلویزیون ظرفیت

۱۰۰kg (220lbs)

توان تست شده

۴ times approved

تعداد صفحه

۱

محدوده شیب

+۵°~-۱۰°

ارتفاع تلویزیون قابل تنظیم

Yes

محدوده ارتفاع

۱۲۰۰~۱۶۵۰mm (47.2"~65")

ظرفیت قفسه

۵kg (11lbs)

ارتفاع قفسه قابل تنظیم

Yes

وزن دوربین رک

۵kg (11lbs)

مدیریت کابل

Yes

نوع پایه

Caster

تست ۱۰ درجه شیب

Yes

بسته بندی لوازم جانبی

Normal/Ziplock Polybag,Compartment Polybag

راهنمای آموزش

Yes

شاخص جهت

Yes

پلاگین برق شامل

no

مغناطیس

no

باتری لیتیوم

no

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.