برد هوشمند (تخته هوشمند)

در حال نمایش 5 نتیجه

برد هوشمند (تخته هوشمند) نوعی وایت برد است که تصاویر ویدئو پروژکتور بر روی این تخته را لمسی می‌سازد. این بردها دارای قلم‌های مخصوص برای نوشتار هستند. بردهای هوشمند سی تاچ جایگزین مناسبی برای پرده‌های نمایش در مدارس هستند. چرا که هم با استفاده از روکش نانو تصاویر پروژکتور را به‌خوبی نمایش می‌دهد. و کاربر می‌تواند برنامه‌ها نوشتار و تغییرات را مستقیم از روی تخته بروی سیستم خود اعمال و نمایش دهد.

صفحه تخته لمسی سی تاچ با روکش مخصوصی به کمک فناوری نانو تولیدمی شود. که یک صفحه کاملا مات با قابلیت نوشتن و پاک کردن با ماژیک معمولی را دارا می باشد. و این امکان را به ما می دهد که از این برد هوشمند هم به عنوان برد هوشمند الکترونیکی و هم به عنوان وایت برد معمولي جهت نوشتن با ماژیک های وایت برد استفاده شود.

تخته هوشمند 83 اینچ سی تاچ
تخته هوشمند 83 اینچ سی تاچ

جنس قاب برد های سی تاچ از آلومينيوم مرغوب بوده که با رنگ کوره ای ضد خش رنگ آمیزی شده است. همچنین این برد با پایه های مخصوص نصب دیواری ارائه می شود. که توسط این پایه ها برد با رعایت کمی فاصله از دیوار نصب و نمای بهتری در کلاس پیدا می کند. برد های سی تاچ با چهار عدد قلم مخصوص عرضه می شود که شامل سه عدد قلم کوچک و یک عدد قلم بزرگ تلسکوپی می باشد. قلم تلسکوپی یک قلم بزرگ و ابزاری معلمی برای ارائه توضیحات و کار با برد هوشمند از فاصله ای دورتر می باشد. به همراه این برد یک عدد دستمال نانو میکرو فیبر مخصوص پاک کردن وایت برد عرضه می شود.

گاها مدرسین می‌پندارند که برد هوشمند با صفحه سرامیکی به دلیل نوشتار راحت با ماژیک بهترین گزینه است. اما برد هوشمند سرامیکی به دلیل انعکاس بالای نور موجب فشار زیاد به چشم دانش آموزان خستگی و کاهش تمرکز آنان می شود. به همین دلیل بهتر است از برد هوشمند با روکش نانو استفاده شود تا ضمن کاهش شدت انعکاس نور پروژکتور امکان نوشتار با ماژیک های با کیفیت نیز فراهم باشد.