تخته هوشمند (برد هوشمند)

در حال نمایش 5 نتیجه

تخته هوشمند (برد هوشمند) نوعی وایت برد است که تصاویر ویدئو پروژکتور بر روی این تخته را لمسی می‌سازد. این بردها دارای قلم‌های مخصوص برای نوشتار هستند. بردهای هوشمند سی تاچ جایگزین مناسبی برای پرده‌های نمایش در مدارس هستند. چرا که هم با استفاده از روکش نانو تصاویر پروژکتور را به‌خوبی نمایش می‌دهد. و کاربر می‌تواند برنامه‌ها نوشتار و تغییرات را مستقیم از روی تخته بروی سیستم خود اعمال و نمایش دهد.

صفحه تخته لمسی سی تاچ با روکش مخصوصی به کمک فناوری نانو تولید می شود. که یک صفحه کاملا مات با قابلیت نوشتن و پاک کردن با ماژیک معمولی را دارا می باشد. و این امکان را به ما می دهد که از این تخته هوشمند هم به عنوان برد الکترونیکی و هم به عنوان وایت برد معمولي جهت نوشتن با ماژیک های وایت برد استفاده شود.

تخته هوشمند سی تاچ

جنس قاب تخته های سی تاچ از آلومينيوم مرغوب بوده که با رنگ کوره ای ضد خش رنگ آمیزی شده است همچنین این تخته با پایه های مخصوص نصب دیواری ارائه می شود که توسط این پایه ها تخته هوشمند با رعایت کمی فاصله از دیوار نصب شده و نمای بهتری در کلاس پیدا می کند. تخته های هوشمند سی تاچ با چهار عدد قلم مخصوص عرضه می شود که شامل سه عدد قلم کوچک و یک عدد قلم بزرگ تلسکوپی می باشد. قلم تلسکوپی یک قلم بزرگ و ابزاری معلمی برای ارائه توضیحات و کار با تخته از فاصله ای دورتر می باشد. به همراه این محصول یک عدد دستمال نانو میکرو فیبر مخصوص پاک کردن وایت برد عرضه می شود.