توضیحات

در حال حاضر یک مانیتور لمسی دارای سایز بزرگ تنها برای دیدن برنامه های تلویزیون استفاده نمی شود. در شرکت ها و موسسات و همچنین مراکز آموزشی از تلویزیون ها برای کنفرانس ها و حتی شبکه استفاده می شود. در بیمارستان ها برای نمایش اطلاعات و همچنین در نمایشگاه ها هم از نمایشگر های لمسی برای نشان دادن تبلیغات و حتی توضیحات یک محصول استفاده می شود.

در ادارات بسیاری، مراکز آموزشی، شرکت ها و یا استودیو های فیلمبرداری و یا سالن ها ، به سبب وجود دیوار های پیش ساخته و یا دیوارهای کاذب و یا استفاده از پارتیشن های چوبی و وجود دکوراسیون، امکان نصب تلویزیون های بزرگ و یا مانیتورهای صنعتی بر روی دیوار وجود ندارد و امکان استفاده از آنها که با نصب آن شما میتوانید نمایشگرخود را بر روی دیوار نصب کنید و دیگر مشکل فضا نداشنه باشید وجود ندارد . برخی نمایشگر های با ابعاد بزرگ وجود دارند که یک نوع نمایشگر های سقفی می باشند که باعث می شود نمایشگر در یک مکان ثابت بماند و برای جابجایی باید مجددا نصب شود و نوع دیگری استفاده از نمایشگر بر روی پایه های چرخدار می باشند. این پایه به صورت ایستاده ترولی و نیز چرخ دار میباشد و عمدتا مناسب برای نمایشگاه، دفتر، اداره و مکان هایی که نیاز به جابجایی و چرخش نمایشگر دارند می باشد.

یکی از مزیت های اصلی این پایه این است که شما دیگر نیازی به سوراخ کردن دیوار یا سقف و دریل کاری نخواهید داشت و نصب نمایشگرهای تا سایز 100 اینچ هم بر روی این پایه کاملا آسان و بدون هیچ مشکلی صورت می پذیرد .

نکته قابل ذکر و مهم اینست که این پایه چرخدار میتواند تا وزن 180 کیلوگرم را تحمل کند و این کاملا برای این پایه ایده آل میباشد چرا که این پایه ایستاده چرخدار متناسب برای پنل های 32 اینچ الی 100 اینچ میباشد. همچنین با توجه به طراحی بسیار مناسب این پایه تحمل نمایشگرهای تا وزن 180 کیلو را دارا می باشد.

نوع صفحه نمایش برای این پایه تفاوتی ندارد و مناسب برای هرکدام از تاچ مانیتورهای لمسی تولیدی شرکت سی تاچ می باشد. این پایه دارای یک طبقه فلزی مقاوم و زیبا میباشد که به منظور اتصال دستگاههای دیگر به نمایشگر در نظر گرفته شده است که کارآمد بودن این پایه را چند برابر کرده است. در کل این پایه ایستاده چرخدار تلویزیون محصولی با کیفیت و با قیمت مناسب میباشد و در ساخت آن از بهترین مواد موجود به کار رفته است.

پایه های چرخدار مانیتور های لمسی
پایه های چرخدار مانیتور های لمسی

اطلاعات بیشتر

دسته محصولات

TV Cart

رتبه

Standard

مواد

Steel,Plastic,Aluminum

پایان سطح

Sand-blasted Aluminum Anodic Oxidation,Powder Coating

ابعاد

950x840x1860mm (37.4"x33.1"x73.2")

اندازه ستون (ستون اصلی / ستون فرمت)

1860mm (73.2")

اندازه صفحه نمایش مناسب

37"-70"

VESA سازگار:

200×200,300×300,400×200,400×400,600×400

وزن تلویزیون

80kg (176lbs)

تعداد صفحه

1

چرخش صفحه

+3°~-3°

ارتفاع تلویزیون قابل تنظیم

yes

مدیریت کابل

yes

نوع پایه

Caster

بسته بندی لوازم جانبی

Compartment Polybag

راهنمای استفاده

yes