برای دریافت قیمت و خرید این محصول با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

توضیحات

آشنایی با فریم و مانیتور لمسی ۲۱.۵ اینچ سی تاچ مدل TSH100215:

 Touch Frame 21.5 Inch TSH100215

فریم لمسی 21 اینچ

فریم های لمسی ۲۱.۵ اینچ سی تاچ (  Seetouch Touch frame 21.5 inch ) هر نوع از مانیتور معمولی را به یک نمایشگر تاچ با صفحات بسیار حرفه ای و قدرتمند تبدیل می کند که هر نوع کارهایی که با به طور رایج می توان انجام داد، مثل کلیک کردن، دابل کلیک، بزگنمایی به صورت مالتی تاچ، پیمایش و … را شامل می شوند و با استفاده از درگاه یو اس بی (usb) قابلیت اتصال پیدا می کنند.

این مدل از فریم های لمسی به صورت Plug and Play کار می کنند و هیچ گونه نیازی به درایور برای کار کردن ندارند. عمده ترین کاربرد این مانیتور های تاچ، ایجاد کیوسک های هوشمند لمسی، صفحات تاچ است که علاوه بر آنها در فروشگاه ها، بیمارستان ها، آرایشگاه ها، هتل ها و … دارای کاربرد بسیار می باشد.

تکنولوژی که برای این صفحات لمسی مورد استفاده قرار گرفته است، فناوری  Surface Capacitive می باشد که نام تخصصی خازن مسطحی می باشد و سایز هر کدام از محصولات ما به طور کامل با نمایشگر های استاندارد مطابقت دارد. این نوع از فناوری های تاچ، دومین نوع محبوب از صفحه های تاچ در بازار تکنولوژی می باشند. اصول به کار گرفته شده در تولید این صفحات به این صورت است که بر روی سطح اصلی مانیتور خازنی، الکترودی به عنوان ماده بین دو قطب خازن قرار می گیرد که این الکترود روی یک صفحه ی شیشه ای قرار می گیرد و یک نوع از محافظ نیز برای نگهداری از آنها در مقابل ضربه و خش و … تعبیه شده است.

فریم لمسی سی تاچ
 

روش تاچ در این روش به این صورت است که وقتی یک لمس از طریق انگشتان دست روی این صفحات ایجاد می شود، با توجه به آنکه صفحه مذکور نسبت به الکتریسیته ساکن بدن انسان حساس است،مقداری بار الکتریکی میان بدن انسان که به عنوان یک رسانای بار الکتریکی عمل میکند و همچنین شیشه مانیتور انتقال می شود که باعث ایجاد لمس توسط سنسور هایی که در چهار گوشه ی صفحه گذاشته شده اند، میگردد و همچنین لازم به ذکر است که علاوه بر انگشتان دست، قلم های مخصوص صفحات لمسی که دارای بار الکتریکی می باشند نیز وجود دارد که به راحتی قابلیت نوشتن و تاچ کردن را دارا هستند.

در صورت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و یا خرید فریم (مانیتور) لمسی ۲۱.۵ اینچ سی تاچ مدل TSH100215 می توانید با استفاده از اطلاعات زیر با ما در ارتباط باشید.

شماره های تماس
تلفن : ۰۲۱۸۸۹۳۶۸۷۴ و ۰۲۱۸۸۹۳۶۸۲۶
فکس: ۰۲۱۸۹۷۸۸۴۸۸
موبایل: ۰۹۱۲۸۹۹۷۲۳۲
آدرس ایمیل
[email protected]

مشخصات، قیمت و خرید “فریم (مانیتور) لمسی ۲۱.۵ اینچ سی تاچ مدل TSH100215”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.