برای دریافت قیمت و خرید این محصول با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

توضیحات

آشنایی با فریم و مانیتور لمسی ۱۵.۶ اینچ سی تاچ مدل TSH100156:

 Touch Frame 15.6 Inch TSH100156

فریم لمسی 15 اینچ

فریم های لمسی ۱۵.۶ اینچ سی تاچ هر گونه نمایشگر معمولی را به یک مانیتور لمسی با صفحات قدرتمند تبدیل می کنند که تمامی عملکرد های متدوال مانند کلیک، دابل کلیک، زوم به صورت چند انگشتی، اسکرول و … را دارا می باشند و از طریق درگاه USB اتصال پیدا میکند.

این فریم های لمسی هیچ گونه نیازی به درایور خاصی ندارند و به صورت Plug and Play کار میکنند. از کاربرد های اصلی این مانیتور های لمسی می توان به ساخت کیوسک های هوشمند لمسی، سیستم های بی نیاز از کیبورد و موس که در فروشگاه ها، بیمارستان ها، باجه های فروش بلیط، رستوران ها و … اشاره نمود.

فناوری مورد استفاده در این نوع از صفحات لمسی از نوع Surface Capacitive ( خازن سطحی ) می باشد که ابعاد آن هم دقیقا استاندارد و مطابق نمایشگر های استاندارد است. این نوع از صفحات لمسی، دومین فناوری محبوب از صفحات تاچ در بازار تکنولوژی می باشد. روش کار به این شکل است که روی سطح اصلی مانیتور خازنی، یک الکترود که به عنوان ماده بین دو قطب خازن مورد استفاده قرار میگرد را بر روی یک صفحه ای از جنس شیشه قرار داده می شود و یک محافظ نیز برای نگهداری آن مورد استفاده قرار می گیرد.

 

فریم لمسی سی تاچ
زمانیکه یک لمس از طریق انگشت روی این صفحه ایجاد می شود، صفحه مذکور نسبت به الکتریسیته ساکن بدن انسان عکس العمل نشان می دهد و مقداری بار الکتریکی بین بدن انسان که رسانای بار الکتریکی می باشد و شیشه مانیتور انتقال می شود که باعث ایجاد لمس توسط سنسور هایی که در چهار گوشه ی صفحه گذاشته شده اند و اجرای دستورات توسط کنترلر انجام می شوند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و یا خرید فریم (مانیتور) لمسی ۱۵.۶ اینچ سی تاچ مدل TSH100156 با استفاده از اطلاعات زیر با ما در ارتباط باشید.

شماره های تماس
تلفن : ۰۲۱۸۸۹۳۶۸۷۴ و ۰۲۱۸۸۹۳۶۸۲۶
فکس: ۰۲۱۸۹۷۸۸۴۸۸
موبایل: ۰۹۱۲۸۹۹۷۲۳۲
آدرس ایمیل
[email protected]

مشخصات، قیمت و خرید “فریم (مانیتور) لمسی ۱۵.۶ اینچ سی تاچ مدل TSH100156”

    1. سلام. بله برای لپ تاپ هم می توان استفاده کرد. ولی احتمال داره لپ تاپ خوب بسته نشه و همیشه در حالت نیم باز بمونه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.