پیاده سازی نمایشگر های فوق لمسی برای تجارت

راه حل های تجارت

نمایشگر های فوق لمسی بدون هیچ گونه زحمتی آماده برای تجارت شما

نمایشگر های فوق لمسی سی تاچ دارای قدرت بی نظیری از تکنولوژی های نو، عملکرد سریع و گزینه ای مناسب برای تجارت و یا سازمان شما می باشد. به عنوان یک پیشرو در راه حل های افزایش رونق تجارتی، نمایشگر های فوق لمسی سی تاچ به تجارت شما در جلسات روزانه اتان، اتاق های فکرتان، ویدیو کنفرانس ها و هر همکاری جمعی بدون هیچ گونه دردسر و زحمتی اعتبار می بخشد طوریکه نمودار های پیشرفت روز به روز بهتر می شود و این را در مقایسه با رقبا می توان به عینه دید.

نصب آسان، نتایج بی نظیر

 وایت برد های لمسی، پروژوکتور ها و نمایشگر های هوشمند می توانند بسیار هزینه بر، قابلیت خراب شدن و از لحاظ نصب بسیار زمان بر باشند و دارای هزینه های تعمیر و نگهداری مداوم باشند که ان سبب تغییر و تحولات منفی در کسب و کار شما خواهد شد. برخی از این موارد نیز حتی نیازمند استفاده مداوم و سنگین از دپارتمان های IT برای پیکربندی های ثابت و اولیه می باشند و یا مهمتر از همه نیازمند کارکنان قسمت تجهیزات شبکه برای جدا کردن اتاق کنفرانس و … برای نصب و سیم کشی وایت برد های لمسی یا پروژوکتور می باشد.

با این وجود خوشبختانه، نمایشگر های فوق لمسی سی تاچ یک راه حل تکنولوژی برتر می باشند که در عرض چند ساعت قابلیت نصب و راه اندازی و کار کردن دارند و همچنین تکنسین های نصب و کارشناسان آموزش ما به طور حرفه ای تمام مراحل نصب را برای شما ابتدا انجام خواهند داد و سپس اقدام به آموزش کامل استفاده از آنها خواهند نمود.

نمایشگر های فوق لمسی سی تاچ

یک برنده از پیش تعیین شده در رقابت با شرکت های دیگر

به عنوان یک شرکت کاملا حرفه ای و صاحب برند، ما محصولاتمان را در بالاترین سطح کیفیت و خدمت رسانی عرضه می کنیم. نمایشگر های فوق لمسی سی تاچ یک تکنولوژی بی نظیر هستند که تقریبا تمامی دسته های دیگر تکنولوژی های جدید را پوشش می دهند. برای مثال:

پشتیبانی همزمان بیش از 20 نقطه

سیستم لمسی ۲۰ نقطه ای

نمایشگر های فوق لمسی ما از نوین ترین تکنولوژی روز دنیا یعنی سیستم های ۲۰ نقطه لمس همزمان استفاده می کند که از ده ها وایت برد دیجیتال غیر دقیق مناسب تر می باشد که این به سنسور های تعبیه شده فوق دقیقی وابسته اند که استفاده همزمان چند کاربر از سیستم ها را آسان نموده است.

کیفیت تصاویر زیبا

تصاویر با کیفیت بالا

نمایشگر های فوق لمسی سی تاچ خیلی بهتر از پروژوکتور های قدیمی می باشند و دلیلش آن است که نمایشگر های ما متکی به لامپ های گران قیمت و دقیق می باشندو چندین بار مورد پیکر بندی قرار می گیرند تا به ایده آل ترین حالت ممکن از لحاظ هر نوع موردی مانند روشنایی، کاربرپسندی، نرم افزاری، هزینه های حفظ و نگهداری و عملکرد برسند.

عملکرد بهینه نرم افزاری

عملکرد بهینه

باعث افتخار است که نمایشگر های فوق لمسی ما از لحاظ راندمان مصرف انرژی، سرعت، قابلیت ها، موارد در حال توسعه و پیشرفت و نرم افزاری بهترین است و این ها دلایلی است که ما را از بسیاری از برند های دیگر از تولید کنندگان نمایشگر های لمسی و هوشمند در بازار امروز مجزا می کند.

منعطف و همیشه بروز


نمایشگر های فوق لمسی سی تاج یک ترکیب ایده آل از نرم افزار و سخت افزار هستند. در واقع، نرم افزار نمایشگر های لمسی به طور منحصر به فردی ساخته شده و مخصوص نمایشگر های ما بهینه سازی شده و از لحاظ بهره وری اوج بار و همچنین عملکرد در سطح بالایی قرار دارند. همچنین ما مجموعه قدرتمند خود را از نرم افزار های لمسی تعاملی مختلف به صورت رایگان شارژ نموده ایم و این مورد هم در زمان خرید و هم در زمان ارتقاء کاملا صادق می باشد.

برخلاف بسیاری از تولید کنندگان نمایشگر های هوشمند، ما هیچکدام از نرم افزار های خود چه گران باشند و چه کمیاب باشند اشتراکی یا قفل گذاری نمیکنیم. در عوض، سیستم عامل های ما اجازه ی استفاده از برنامه هایی که برای شما جذاب و آشنا هستند را می دهد.

پشتیبانی در اندازه کلاس جهانی


نمایشگر های فوق لمسی ما برای اجرای بهتر با عملکرد بالا ساخته و طراحی شده اند، از این رو اغلب نیازمند پشتیبانی و حفظ و نگهداری اندکی هستند و در اکثر موارد هیچگونه نیازی به آن دیده نشده است. اما در صورتی که ما سوال یا نیازمند پتیبانی باشید، ما در کمتر از صدم ثانیه منابع و گنیجینه های ارزشمندی از اطلاعات و راهنمایی ها و پشتیبانی ها را در اختیارتان قرار می دهیم و در صورت عدم حل چندین کارشناس به طور ۲۴ ساعته و بدون هچ وقفه ای آماده ی ارائه ی خدمت و پشتیبانی به شما را دارند و کافی است تنها با شماره های تماس موجود در سایت تماس بگیرید.