نمایشگر (پنل) های لمسی سری ۶۰۰۰

جدید ترین نمایشگر های لمسی ما را ملاحظه کنید!

شروع مجدد همکاری تیمی در محیط کار


محل کار مناسب موجب حفظ پیشرفت، افزایش مشارکت و تعاملات روزانه می شود. انتظار همکاران در محل کار آن است که با هر وسیله ای به طور خیلی سریع با همدیگر در ارتباط باشند طوریکه هم قادر به کار کردن در کنار هم باشند و هم بتوانند به صورت غیر حضوری بدون هیچ وقفه ای با همدیگر مشارکت داشته باشند.

شرکت تصمیم سبز، سری جدید نمایشگر های لمسی ۶۰۰۰ خود را برای جلب رضایت مشتریان خود با اهداف به اشتراک گذاری کامل محل کار بین کارمندان، اجتماع انعطاف پذیر افراد تیم و همچنین شیوه های کاری نوین، ارائه نموده است. سری جدید ۶۰۰۰ نمایشگر های ما، از نظر کاربری بسیار آسان، قابل ادراک بالا، فوق العاده قدرتمند و همچنان قویترین نمایشگر های تعاملی لمسی می باشد که با ویژگی های منحصر به فرد خود، به شما برای محل کاری بهتر با کارمندانی بروز تر کمک می کند.

TasmimSabz redefining workplace collaboration
تلوزیون های لمسی تصمیم سبز

پشتیبانی تا ۲۰ نقطه لمسی همزمان

همه را جذب کنید!

به عنوان پیشرو در حل مسائل مجموعه های تجاری- شراکتی، ما همیشه در صدد پیدا کردن راهی برای کمک به مشتریانمان برای انجام کارها با تکنولوژی بیشتر بوده ایم. علاوه بر قابلیت پشتیبانی از ۲۰ نقطه همزمان لمسی روی سیستم عامل های ویندوز و اندروید، نمایشگر های لمسی ما، ۱۰ نقطه ی همزمان لمسی را نیز هنگام نوشتن پشتیبانی می کنند و برای سیستم عامل مک لازم به ذکر است که بسیاری از رقبا تنها یک نقطه ی لمسی همزمان توانسته اند طراحی کنند درحالیکه نمایشگر های لمسی ما قادر هستند دو قابلیت نمایشگر لمسی و نوشتن با مداد در یک زمان را پشتیبانی نمایند.
قابلیت های بصری نمایشگر ها به همراه آسان بودن کار با لبه های لمسی منجر شده است که به طور کامل برای هر کاری و در هر موقعیتی کالیبره شده باشند. چه شما بخواهید نمایشگرتان روی دیوار نصب کنید که در این صورت آن در یک زاویه با حالت ایستاده تنظیم خواهد شد یا چه به صورت موقعیت رومیزی بخواهید نصب کنید که در اینصورت هیچ نیازی به تنظیم مجدد نمایشگرتان نیست که در هر صورتی دارای رابط کاربری بسیار بالایی می باشد.

سیستم عامل اندروید پیشرفته

پردازش سریع با کاربری آشنا

وقتی شما در حال ارائه ی کارتان می باشد و یا در حال راه اندازی یک اتصال راه دور برای یک ویدیو کنفرانس می باشید، مسلما شما مایل خواهید بود تسلط خود را با استفاده از تکنولوژی پیشرفته ولی به سادگی برای همکارنتان یا شرکای تجاریتان عرضه کنید. معمولا تیم های همکار خواستار صرف زمانشان به منظور ریز کردن آخرین پروژه هایشان می باشند، البته که این هدف با تکنولوژی های قدیمی خسته کننده امکان پذیر نمی باشد.
سری جدید نمایشگر های لمسی ۶۰۰۰ ما در عین سادگی، دارای سیستم عامل معروف اندروید نسخه ی ۵.۱ با رم ۲ گیگابایت و حافظه ی ROM، ۱۶ گیگابایت می باشند. سیستم عامل اندروید هر کدام از نمایشگر های لمسی ما، قبلا در فروشگاه سی تاچ که یک برند کاملا معروف در زمینه نمایشگر های لمسی می باشد، بارگذاری شده اند و شما تنها با لمس یک دکمه و وصل شدن به سرویس برنامه های اندروید می توانید به سادگی تمامی آنها را دریافت کنید.


ارتباطات بیشتر برای


تجارت بهتر


ارائه ی ورودی و خروجی های چندگانه به همراه قابلیت بی سیم بودن، چیزی است که فراتر از یک ارتباط می باشد و فرصتی عالی برای ایجاد و یا تقویت همکاری ها می باشد. علاوه بر آن، نکته ای که قابل ذکر است این است که باید بسیار راحت و قابل اطمینان باشد. هر فروشنده ای می داند که ایجاد غرق احساسات برای ارائه ی نمایشگر های بزرگ تنها با داشتن تکنولوژی برتر میسر می باشد. نمایشگر ها سری ۶۰۰۰U از لحاظ ویژگی پورت های USB و HDMI چندگانه به همراه یک خروجی HDMI بروز شده اند. البته، شما می توانید همیشه با استفاده از هر وسیله خارجی به طور بی سیم به نمایشگر ها متصل شوید.


پورت های چندگانه سی تاچ

چه خبر از لوازم جانبی؟

لوازم جانبی


پایه دار یا متصل به دیوار

نمایشگر را زمانیکه تصمیم به ارتقاء دارید یا به صورت ایستاده نگه دارید و یا به دیوار نصب کنید! ما سری جدید نمایشگر های لمسی ۶۰۰۰ خود را طوری طراحی نموده ایم که با تمامی لوازم جانبی موجود سازگار باشند، لوازم جانبی شامل پایه دار ها و یا متصل به دیوار ها که همه ی این امکانات برای راحتی و آسان شدن کار با نمایشگر های جدید طراحی شده اند.

قابلیت های ممتاز مخصوص تجارت

به علاوه، پکیج های تجاری تعاملی سی تاچ با امکانات اضافی و کاملا انحصاری وارد بازار می شوند که به طور خاص برای محیط های حرفه ای طراحی شده اند – شامل امکاناتی مانند دوربین پانورامیک و انواع PC ها.

برای شروع آماده هستید؟


همین امروز با مدیران فروش شرکت تصمیم سبز برای خرید یا ارتقاء سری جدید نمایشگر های لمسی ۶۰۰۰ ما تماس بگیرید. با توجه به آنکه نمایشگر های لمسی ما یک قسمتی از بودجه ی سازمانی شما می باشند، بنابراین به شما پیشنهاد می دهیم که برای آسانتر شدن همکاری بین ما و سازمان شما وهمچنین برای اطمینان از روند خرید و سایر مراحل، از مشاوران سرمایه گذاری تصمیم سبز استفاده نمایید.SeeTouch eye

برای خرید آماده اید؟


برای خرید یا تماس با کارشناسان فروش با شماره۸۸۹۳۶۸۲۶-۰۲۱ تماس بگیرید یا پیام خود را با استفاده از دکمه زیر برایمان ارسال کنید.