درباره شرکت تصمیم سبز

 

تاریخچه شکل گیری

شرکت تصمیم سبز هوشمند به عنوان یک شرکت فعال در زمینه آموزش الکترونیک در سال ۱۳۸۸ توسط یک هیئت مدیره با تجربه مدیریت بالا و سابقه طولانی در امر آموزش و مرتبط با فناوری های روز دنیا با هدف تولید و ارائه تجهیزات جدید آموزشی و ابداع تکنولوژی های آموزشی نوین بنیانگذاری شده است.

 

چشم انداز های ما

سرمایه گذاری در راستای تولید محصولات دانش بنیان و نیز ارائه خدمات آموزشی، تکنیکی و مشاوره ای در حوزه آموزش و پرورش و مطابق با استاندارهای وزارت آموزش و پرورش گام های بلندی را در جهت توسعه و بهبود ابزارها و سیستمهای تدریس هوشمند برداشته و همچنین سعی بر آن داشته تا در جهت ارتقاء و تعالی سطح دانش فناوری اطلاعات مدرسان و دانش آموزان و سایر اساتید فعال در بخش آموزش، قدمی هر چند کوچک بردارد.

 

هوشمند سازی آموزش

تصمیم سبز یک مجموعه کامل از هوشمند سازی و متد های شناخته شده روز دنیا در حیطه آموزش هوشمند را در اختیار مدارس، دانشگاه ها و مراکز آموزشی با شرایط ویژه و منحصر به فرد قرار می دهد. نرم افزار تصمیم سبز خود یک نرم افزار منحصر به فرد برای تدریس الکترونیکی می باشد این نرم افزار مبتکرانه مبتنی بر کتاب بوده و انجام هر نوع تدریس هوشمند را امکان پذیر می سازد.

 

فعالیت های شرکت

از جمله فعالیت های تصمیم سبز می توان به موارد زیر اشاره کرد:

۱- تولید و گسترش تکنولوژی های جدید لمسی و تصویری
۲- تولید نرم افزار تدریس الکترونیکی
۳- ارتباطات با مدارس و دانشگاه ها
۴- تجهیزات هوشمند سازی و لوازم جانبی مورد نیاز

 

شعار همیشگی ما

در شرکت تصمیم سبز ما می خواهیم محصولات و راهکارهایی کیفی ارائه نماییم که پاسخگوی تمامی نیازهای شما در آموزش هوشمند، برگزاری جلسات ارائه موفق و تبلیغات به شیوه های نوین امروز باشد.

 

SEETOUCH® COMMITMENT

We’re committed to not only provide an innovative product but also to form a lasting partnership with you because we believe what you do matters.

 

ما متعهد هستیم که نه تنها محصولی نوآورانه ارائه دهیم، بلکه یک شراکت پایدار با شما ایجاد کنیم. زیرا معتقدیم کاری که انجام می دهید مهم است.