تولید بستنی در مدرسه

تولید بستنی در مدارس
تولید بستنی در مدارس

برنامه تولید بستنی برای مدارس، با تجهیزات آیس تک (ICETAK)

به طور خلاصه شرکت تصمیم سبز طرح تولید بستنی در مدارس ارائه می دهد که شامل تجهیزات وآموزش تولید می باشد.
با مشارکتی که اخیرا” شرکت تصمیم سبز با شرکت ICETAK داشته است این شرکت افتخار دارد برنامه ای برای کافه های مدارس جهت تولید و فروش بستنی ارائه دهد. جزئیات این طرح بدین شکل است:

بر طبق این برنامه مدارس با خرید یک عدد دستگاه تولید بستنی می توانند نیاز کافه مدرسه به بستنی را تامین نموده و یک محصول کاملا سالم و بهداشتی را در مدارس ارائه داده و سود خوبی نیز برای کافه مدرسه ایجاد کنند

این طرح شامل موارد زیر خواهد بود:

• دستگاه بستنی ساز آیستک ICETAK
• آموزش نحوه تولید ماده اولیه بستنی در طعم های مختلف و کاملا بهداشتی
• آموزش در مورد چگونگی استفاده درست از دستگاه
• خدمات و ضمانت
• پشتیبانی فنی در ۷ روز هفته
• آموزش نگهداری دستگاه

هزینه این طرح چقدر است؟

این یک طرح بسیار ساده مخصوص مدارس توسط شرکت تصمیم سبز ایجاد شده است. تنها هزینه آن خرید یک دستگاه بستنی ساز آیس تک می باشد. این یک فرصت عالی برای مدارس است تا یک محصول سالم و پرطرفدار را به بوفه مدرسه خود اضافه کرده و کسب سود کنند.
شرکت تصمیم سبز از طریق تجربه و شبکه ارتباطات خود راه حل های بسیاری برای کمک به کسب و کار، موفقیت و رشد مدارس دارد. ارائه خدمات اختصاصی به هر یک از مدارس ماموریت ماست. ما به دنبال کاهش هزینه و بهره وری همه جانبه در مدارس هستیم. ما با مدارس یک خانواده هستیم که زمان خود را برای رفع نیازهای مدارس صرف می کنیم. اولویت ما معرفی محصولات مناسب برای مدارس، مشاوره در صورت خرید تجهیزات وارائه بهترین محصولات و خدمات با کیفیت است.

برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید