ایجاد آموزشگاه مجازی کنکور در مجموعه آکادمی آکام با استفاده از نمایشگر لمسی ۶۵ اینچ سی تاچ

آموزشگاه مجازی به نوعی از آموزشگاه ها اطلاق می شود که شیوه ی آموزشی در آن به این صورت است که دانشجو می تواند از فواصل دور به وسیله کامپیوتر یا موبایل یا هر نوع پلتفرم دیگری در کلاسهای حضوری شرکت نماید و با دیگر همکلاسی‌ ها از کلاس درس استفاده نماید و یا به گفتگو با آنها یا به رفع اشکال و یا پرسش و پاسخ با استاد داشته باشد.
دوره هایی که در آموزش آنلاین انجام می پذیرد به دلیل ماهیتی که دارند هیچ گونه محدودیتی در نوع و محل برگزاری نداشته و در عین سهل بودن، بسیار مقرون به صرفه تر از دوره های آموزش حضوری می باشند و دارای مزایای منحصر به فردی هستند.

آموزشگاه مجازی کنکور در مجموعه آکادمی آرام
آموزشگاه مجازی کنکور در مجموعه آکادمی آرام

در این میان آموزشگاه های زیادی به دلایل مختلف دیگر از روش های حضوری و خسته کننده قدیمی برای آموزش های خود استفاده نمی نمایند و اقدام به تاسیس آموزشگاه مجازی می نمایند که یکی از موسسات برتر « آکادمی آکام » می باشد که مجموعه خود را با استفاده از نمایشگر های لمسی سی تاچ به یک مجموعه قوی به عنوان آموزشگاه مجازی در کنار آموزشگاه های حضوری خود تبدیل نموده است.

چگونه یک آموزشگاه مجازی ایجاد کنیم؟

کارشناسان و متخصصین مجموعه تصمیم سبز با استفاده از ابزار های الکترونیکی خود از قبیل نمایشگر های لمسی و با استفاده از نرم افزار های حرفه ای که توسط تیم برنامه نویسی قوی این مجموعه کدنویسی و پشتیبانی می شوند، شما را در امر تاسیس یک آموزشگاه آنلاین راهنمایی میکنند.

کافی است برای دریافت اطلاعات بیشتر یا خرید هر کدام از محصولات، با استفاده از اطلاعات زیر با ما در تماس باشید.

شماره های تماس
تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۱۱۰۵ و ۰۲۱۸۸۹۳۶۸۲۶
فکس: ۰۲۱۸۸۸۵۱۱۰۵
موبایل: ۰۹۱۲۸۸۸۳۰۶۱
آدرس ایمیل
sales © tasmimsabz.com

احتمالا مایل به بررسی این موارد نیز هستید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *