راه اندازی آموزشگاه آنلاین کلاسی برتر با استفاده از مانیتور لمسی ۶۵ اینچ سی تاچ

امروزه تقریبا تمامی مدارس و دانشگاه ها، سیستم آموزشی خود را هوشمند سازی نموده اند و به تاسیس چندین آموزشگاه آنلاین در کنار مدارس و آموزشگاه های حضوری نموده اند که این مورد باعث افزایش راندمان کلاس های آموزشی دایره شده گردیده است.

در این بین آموزشگاه های زیادی با استفاده از تکنولوژی های جدید آموزشی به صورت خصوصی اقدام به ایجاد آموزشگاه های آنلاین نموده اند و با استفاده از این ابزارهای جدید در همه ی بخش های آموزشی از علوم درسی تا موسیقی و … در حال فعالیت می باشند.

آموزشگاه آنلاین کلاسی برتر نیز با استفاده از تلویزیون های لمسی ۶۵ اینچ سی تاچ، محیط آموزشی کاملا بروز و با تکنولوژی برتر روز دنیا را پیاده نموده است. این آموزش ها به صورت غیر حضوری بوده و به صورت ویدیو های آموزشی و همچنین به صورت یک کلاس آنلاین غیر حضوری می باشد.

آموزشگاه آنلاین کلاسی برتر

چگونه یک آموزشگاه آنلاین ایجاد کنیم؟

کارشناسان مجموعه تصمیم سبز با استفاده از ابزار های الکترونیکی خود از قبیل تلویزیون های لمسی و استفاده از نرم افزار های ایجاد یک محیط آموزشگاهی آنلاین که بر روی این نمایشگر ها به صورت پیش فرض نصب می باشند به صورت کاملا حرفه ای و هدف دار این موارد را نصب، راه اندازی و اجرا می نمایند.

کافی است برای دریافت اطلاعات بیشتر یا خرید این محصول، با استفاده از اطلاعات زیر با ما در تماس باشید.

شماره تماس
تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۱۱۰۵ و ۰۲۱۸۸۹۳۶۸۲۶
فکس: ۰۲۱۸۸۸۵۱۱۰۵
موبایل: ۰۹۱۲۸۸۸۳۰۶۱
آدرس ایمیل
sales © tasmimsabz.com

احتمالا مایل به بررسی این موارد نیز هستید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *